سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

 بسیج و ناجا وسپاه ،به خانواده خود رحم کنید  ، از خامنه ای  فاصله بگیرید . انقلاب خشنی در راه است

صحنه های درگیری میان فرزندان کاوه و بابک با فرزندان سید علی روضه خوان ، آنکس که خود را ولی و علی ولایت میداند ، آنکس که خود را امام می خواند امادر نزد ما بخش عظیمی از ملت ایران ، کسی نیست جز یک آخوند روضه خوان که از سر قضا بر مسند کدخدایی ولایتی که خود نام تمدن ایرانی – اسلامی بر آن نهاده است نشسته است و می خواهد بخیال خود ایران و اسلام را با یکدیگر آشتی دهد  . ایران و اسلام دو تمدن نا متناجس ، دو فرهنگ دشمن و دو جهان بینی کاملا متناقض هستند .ایرانی متمدن امروز در پی رشد و شکوفایی اقتصادی – اجتماعی ، ارتباط با کشورهای پیشرفته جهان با حفظ  برابری و احترام متقابل است و اسلام که اساسا نمی توان نام تمدن بر آن نهاد از شبه جزیره عربی تا جنوب شرق آسیا کشورهایی هستند که هنوز در پی حل ابتدایی ترین مسائل زندگی اجتماعی خود هستند ، هنوز برابری انسانها ، برابری زن و مرد ، خورد و خواب و خوراک و ساده ترین مسائل زندگی اجتماعی برای آخوند از شیعه گرفته تا سنی مسائلی حل نشده و بدنبال اعمال قوانین 14 قرن پیش و تحمیل آن بر مردم هستند . هنوز به مانند دوران قوانین بدوی بهترین  روش تربیتی را شلاق و شمشیر وگردن زدن میدانند . برای من ایرانی در قرن 21 ننگ است که به مانند طالبان و داعش و آخوند ولایی خود را بخشی از جهان پر ادبار اسلام بدانم . جهان اسلام نیز ایران و ایرانی را بخشی از خود نمیداند و ایارنیان را رافضی و نجس و… میدانند . ما دو جهان متفاوت را با یکدیگر کاری نیست و روحانیت شیعه که می خواهد با این روش خود را از نابودی حتمی نجات بدهد تلاش بیحاصل می کند و شمایان نیز جان خود و خانواده خود را بیهوده بخطر می اندازید .

 خامنه ای و آخوندهای بیعرضه اطراف وی نه توانسته اند ایران را بزرگ کنند ، نه نظامی مبتنی بر عدل و داد بوجود بیاورند و نه جامعه ای خوشبخت به دنیا عرضه کنند ، چرا می خواهید جان خود و خانواده خود را در در راه دفاع از این نامردمان که فقط برای بالابردن سطح زندگی آخوند و آخوندزاده و یک عده اختلاسگر تلاش می کنند ، هدر دهید .

آری بسیجی وسپاهی  و حزب اللهی  ، سرمنشاء همه مشکلات ایران امروز بیت خامنه ای است  و مردم که نمی خواهند بیش از این سررشته امور در دستان بی کفایت امام بیعرضه ؛ ولی بی اختیار ئ بی کفایت ،  خامنه ای قرار داشته باشد در پی قتل ناجوانمردانه  زنده یاد ، ” ژینا امینی ” آنکس که مظهر   زندگی وعین طراوت بود کاسه صبرشان لبریز شده و بپا خاستند . ، می بینید که در این چند روز و در صحنه های مختلف مردم از خود رشادت های مثال زدنی نشان داده و شما بسیجی و ناجایی را گوشمالی سخت داده اند .در صحنه هایی که هویت لباس شخصی ها آشکار و یا اعضای نیروی انتظامی در کمین فرزندان کاوه و بابک می افتند و سخت گوشمالی میشوند ، باید از خود بپرسید چرا شما باید بخاطر دفاع از آخوند وروضه خوان و عرب زاده و عرب زده ، به این فلاکت بیفتید و بر روی زمین کشیده شده و مورد ضرب و شتم قرار بگیرید . مردم  ما مردمی جوانمردند ، از خود بپرسید طی 4 دهه با آنان چه کرده اید ، چقدر آنان را تحقیر ، چقدر حق آنان را ناحق کرده اید که اکنون آنان با شما حزب اللهی این کار را می کنند واز یادنبرید که در فردا روزی که نظام ولایی سرنگون شود ، همین مردمی که دیگر از سوی هیچکس قابل کنترل نیستند ، خوان و مان هر حزب اللهی و هر همدم آخوند را بر باد خواهند داد .  این ضرب و شتم ها ، این مشت و لگدها و این توهین ها که اکنون در برخوردهای اتفاقی که با شما شد تنها نمونه ای از خروار و جزء کوچکی از آنچه که بر سرتان خواهد آمد . در چنان قیامتی که آخوندها و کله گنده های رژیمی با کیسه های پر از پول به خارج از ایران فرار کرده اند ، این شمایید که خواهید ماند و مردم خشمگین انتقام آنان را از شما خواهند گرفت . امروز هنوز دیر نیست به مردم بپیوندید و بر علیه رژیم دست وحدت به مردم بدهید و یا حداقل در سرکوب مردم نقش فعال نداشته باشید .  ممکنست در این مرحله ما نتوانیم رژیم را سرنگون کنیم اما خامنه ای خود آفتاب لب بام وبعد از مرگ وی ولایت دیری نخواهد پایید . تا دیر نشده است به سید علی روضه خوان پشت کنید و به مردم بپیوندید .

Tagged as: , , , , , , , ,

Categorised in: فرهنگ ، تاریخ و جامعه, تحلیل سیاسی هفته

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: