سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

حقایق تکان دهنده در باره جنگ داخلی در ” اوکراین “

parcham2

به وبلاگ کاوه فرزند ملت خوش آمدید 

telegram-pic-150x150

 بر “اکراین “چه  می رود 
ukrain

 

بخش خبری تلویزیون سراسری  ” روسیه ” اخیر یک فیلم ویدیویی را در باره ” جنگ داخلی اوکراین ” منتشر کرد . در این ویدیو که بر اساس مدارک مستند که بخشی از آنها در فیلم به تصویر کشیده شده است  ، نشان داده می شود که نیروهای شبه نظامی طرفدار دولت مرکزی ” اوکراین ” در ” دنباس ” و دیگر مناطق شرقی  این کشور برای شکست دادن  نیروهای روس تبار که خواهان پیوستن به روسیه بوده اند ، دست به عملیا ت بشدت خشن زده و در مواردی که در این ویدیو نشان داده می شود بر پشت دستگیر شدگان ، علامت صلیب شکسته را ” داغ ” زده اند . بر اساس مدارکی که در این فیلم ارائه می شود این جنگ تا کنون 9000 کشته ، 21000 زخمی و هزاران جسد شناسایی نشده در سر د خانه ها ، بر جای گذاشته است . در بخش دیگر ویدیو یک خانم نماینده مجلس از دستگیری خودو دخنرش می گوید و اینکه دختر وی را در اتاق دیگر شکنجه می کرده اندوی فقط صدای او را می شنیده ایست که فریاد ” مادر مادر ” سر می داده است .

علت نشر این فیلم ویدیویی هم در این زمان مشخص این بود که دیروز 6/04//2016 در کشور هلند  همه پرسی برای مقررات لغو ویزا میان اوکراین و اتحادیه اروپا ، بر گزار میشد . دولت روسیه که مخالف گسترش ارتباط میان ” اوکراین ” و اتحادیه اروپا است از طریق تلویریون سراسری خود و  شبکه های اجتماعی ، مردم هلند را مستقیما مورد خطاب قرار داد و از آنها پرسید : می دانید قرار است  به چه کسانی  اجازه ورود بدون ویزا به کشور خود را بدهید .

البته مردم هلند به همه پرسی ، پاسخ ” خیر ” دادند . اما ” جنگ داخلی اوکراین ” ، حاوی هشداری جدی برای همه ملت هایی است که رژیمهایی از نوع ” یانو کویج ” بر آنها حاکم است که کشور را بسوی جنگ داخلی سوق می دهند . حکومت اسلامی نیز از این دست حکومت هاست و ادامه حاکمیت آن بر ایران ، کشور ما را در معرض انچه که بر ” اوکراین ” رفت و می رود قرار خواهد داد .

Tagged as: , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: