سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

آخوندهای بیعرضه 20 تن از دلاوران ارتش را به کشتن دادند . نحسی حزب اللهی ها ایران را به نابودی می کشاند .

parcham2
telegram-pic-150x150

به وبلاگ کاوه فرزند ملت خوش آمدید 

تا وقتی زاهدان ریایی بر شما حکم می رانند ، خدا هم با  شما مردم بیگانه است .  نحسی وجود آخوندها و حزب اللهی ها کشور را در بر گرفته است .
kolah

این دلاوران ایران  زمین هستند که غریبانه در سرزمین هایی دور بر خاک می افتند .

 

 

لینک صدای مقاله

بشنوید

بنا به گزارش خبر گزاری فرانسه ، از روز 04/04/2016 تا کنون ( نزدیک به دوهفته ) ، 20 تن از نیروهای زبده ارتش ایران ، در جریان نبردهای ، سوریه غریبانه  کشته شده اند . اعدام های هرروزه عطش خون حکومت اسلامی را  سیراب نمی کند  اکنون از کشته های ارتشی پشته می سازند .

کشته شدن اولیه 4 تن از نیروهای ویژه ارتش ، آنهم در یک روز چنان برای سران بیعرضه حکو مت اسلامی  خفت بار بود که  در همان روز ” پور دستان ” که ادبیات و سر وریشش بیشتر شبیه به یک آخوند پاگون دار است تا یک ژنرال ارتشی با شتاب و طی یک مصاحبه مطبوعاتی علت کشته شدن چهار تن از زبده ترین یگان های ارتش حکومت اسلامی را این دانست که :” در عملیاتی که چند هزار نفر از نیروهای جبهه النصره و تکفیری‌ها حمله وسیعی و گسترده‌ای را به جنوب حلب انجام داده بودند، تعداد 4 نفر از عزیزان نیروهای زمینی به شهادت رسیدند”

این امیر حکومت اسلامی در واقع علت کشته شدن سریع به فاصله دو روز از آغاز شروع حضور کلاه سبز ها در سوریه را یورش چند هزار نفر از جبهه النصره دانست . اینان فکر کرده اند که جبهه نبرد هم مثل مانورهای سپاه و ارتش است که با ماکت های مقوایی و البته ایمان ادعایی  بسیار بتوان مردم را گول زد . واقعیت این است که علیرغم حضور چند سال سپاه پاسداران در جنگ سوریه همراه با حزب الله ، فقط بعد از حضور ارتش ” روسیه: در میدانهای جنگ بود که از سقوط حتمی ” بشار اسد ” جلوگیری شد و سپاهیان بی عرضه با آن همه کشته نتوانسته بودند تا صحنه جنگ را به نفع بشار اسد تغییر دهند . اکنون نیز به فاصله دو هفته 20 تن از ارتشیان ایران  در سرزمین هایی کیلومتر ها دور تر از مام وطن جان خود را برای اهدافی گنگ و مبهم از دست می دهند .

اگر ایرانی درغالب و سازماندهی  ارتش وسپاه در جنگ با عراق شجاعانه جنگید علت آن دفاع از خا ک و سرزمین و میهن بود . ارتشیان ایران در دفاع از بشار اسد انگیزه ای ندارند ،  سپاهیان علیرغم  اینکه شبانه روز تحت آموزش های ایدئولوژیک هستند  در سوریه از کشته هاشان پشته می سازند ، چون انگیزه ای ندارند تا شجاعتی نشان  بدهند . چرا زبده ترین نیروهای تکاور ارتش در فاصله ای کم 20 کشته می د هند ؟ آیا اینطور نیست که اینان نه تنها در دفاع از رژیم سرکوبگر ” بشار اسد ” انگیز ه ای ندارند که از زندگی در ایران تحت حکومتی بشدت عقب مانده ، سرکوبگر  با دولتمردانی بشدت متظاهر و اختلاسگر و دروغگو همراه با جامعه ای که در آن فحشا و نابرابری و اعدام موج می زند خسته شده اند؟ .

جوانان ما ، تحصیلکردگان ما دسته دسته از کشور فرار می کنند ، ارتشیان ما در سرزمین های غریب کشته می شوند ، زنان و دختران ما در کوچه و خیابان مورد آزار و اذیت اوباش حزب الله قرار می گیرند ، و یا در محیط کارشان ، با تعرض مدیران فاسد حزب اللهی  روبرو شده و مجبور به فرار از کشور می شوند  ، فقر در کشور بیداد می کنند ، بلایای  طبیعی از ریزگرد تا سیل و خشکسالی و بیمار ی ها ی کشنده  این کشور را در محاصره خود گرفته اند ..  گویا حتی آن خدایی هم که از صبح تا شام و از شام تا سحر بدرگاهش دعا می کنید ، از شما روی گردانده است .

تا وقتی زاهدان ریایی بر شما حکم می رانند ، خدا هم با  شما مردم بیگانه است .  نحسی وجود آخوندها و حزب اللهی ها کشور را در بر گرفته است .

این همه از کشته شدن بیشمار  فرزندانمان ، اعدام شدن جوانانمان ، به فحشا رفتن نوامیسمان ، به غارت رفتن اموالملن  ، گرسنگی  فرزندانمان  ، بر باد رفتن  سنت و دین ابا و اجدادی امان ، کفایت نمی کند تا دیگر این حکومت فاسد را نخواهیم و بر علیه آن مردانه بپا نخیزیم ؟ به قدرت خودمان ایمان داشته باشیم ، اگر ما نخواهیم ، اینها نخواهند توانست بر ما حکومت کنند . بر پا خیزیم فردای روشنتری در انتظار ما خواهد بود .

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

” علی خامنه ای ” دچار توهم توطئه نیست !  ، ” حکومت اسلامی” دشمنان خونینی  دارد .

پیامد های انتخابات هفتم اسفند : در گرفتن آتش در خیمه گاه ولایت

افق جنگ داخلی در ایران . آیا اجتناب از آن دیر شده است و ایران به سرنوشت عراق و سوریه و لیبی ، دچار خواهد شد .

Tagged as: , , , , , , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: