سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

رقص شهوی دخترکان و زیبا رویان ” سوری ” به مناسبت پیروزی های اخیر ” اسد |

parcham2

به وبلاگ کاوه فرزند ملت خوش آمدید 

 

shukh

alandgoo

خانواده کشته شدگان می گریند ، طرفداران اسد ها غرق در شادمانی و سرور  هستند .

فرزندان  ایران زمین  را هر چند هم که حزب اللهی هستند اما انسان که هستند  به پشت ماشین ها بسته و مانند …. با آنها رفتار  می کنند  ، گردان ودلاوران ارتشی ما دست بسته ، کف خیابانهای شهر ها و روستاهای  سوریه ، لگد مال مشتی تروریست بیابانگرد می شوند ، خانواده های بیشتر از 1000 نفر که تاکنون در دخالت ایران در سوریه کشته شده اند  ، خون گریه می کنند ، اما  زنان و دختران سوری می رقصند و کل می زنند ،  ببینید  این فیلم رقص و پایکوبی طرفداران اسد را ا تا دلتان و دلمان بسوزد که آنان خود غم ، حرم و دین و این حرفها را ندارند .

مردم ایران شاید بعضی از شما بگویید حکومت اسلامی  برای اسد نیست که در سوریه می جنگد برای دفاع از ایران است که در آنجا می جنگد ، اما مگر نمی بینید که حکومت در این هدف خود هم شکست خورده است و داعشی ها بزودی حکومت خونخوار خود را در همسایگی کشور ما تشکیل خواهند داد ، بعضی می گویند ایران برای دفاع از اماکن مقدسه شیعیان درآنجا می جنگد ، اما مگر ندیدید که متحدان عرب این حکومت بعد از آنکه استفاده های خود را از ج.ا. بردند به اینان پشت می کنند ، حماس اکنون خود به دشمن نظام حاکم بر ایران تبدیل شده است و در فردا روزی اسد هم با عربستان سعودی متحد خواهد شد . باز اماکن مقدس شماست که در دست همین ضد شیعه ها به تاراج خواهد رفت . آیا خانواده کشته شدگان دخالت ایران در سوریه به این دلخوش هستند که لقب خانواده شهید و جانباز می گیرند و یا برگه اقامت  در ایران دریافت می کنند ؟ ندیدید که در تمام سالهای بعد از جنگ ایران و عراق جانبازان به چه فلاکتی افتاده بودند و حتی قدرت تامین دوا و داروی خود را نداشتند ؟ چند وقتی باز شهید و جانیاز عزیز میشوند و باز هم همان حدیث عقب نشینی آخوندها و سپاهی ها و پایمال شدن خون فرزندان شما . آیا شمایی که خون فرزندان خود را به امکاناتی از قبیل سهمیه دانشگاه خانواده شهید و بر گه اقامت و امکاناتی از این قبیل می فروشید ، فکر کرده اید که این عمل خیانت به خون قرزندانتان است و بعداز سقوط این نظام  بعنوان یاران گروهک حزب الله از هیچ ارج و قربی نزد ملت ایران بر خوردار نخواهید بود  ، چه اینکه خودتان هم میدانید و میدانیم که تمام تلاش آخوندها کسب قدرت و امکانات و ادامه حکومت خویش است و اینان نه غم  شهید  دارند و نه غم دین دارند نه غم ملت و نه غم خاک کشور  دارند .

  روزی مغولها بر شانه ما نشسته و  آدم شدند و ملت ما را نابود کردند، روزی  اقوام ملخ خور با  مضمحل کردن تمدن شاهنشاهی ما ، خود به قدرت رسیدند ، این اواخر هم که حکومت ایرانی » پهلوی ها » تشکیل شد، آمریکایی ها تا توانستند رمق شاه و مردم را کشیدند و وقتی دیدند ، نیروی تخریبگر حزب اللهی ها و دارو دسته آخوند  آمدنی هستند ، شاه و ملتش را به پشیزی فروختند .  این بار هم با حکومت ملایان باز همین آش است و همین کاسه .

 ایرانی تا بر نخیزد و نوزایی فرهنگی و اجتماعی را شروع نکند وضع همین است .

shukh2

********************************************************************

Tagged as: , , , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: