سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

” الهام عرب ” مدل زیبا روی ایرانی ، ” گلشیفته فراهانی” بعدی ایرانیان خواهد بود ؟

 

parcham2

به وبلاگ کاوه فرزند ملت خوش آمدید 

معلم اخلاق شده اید و فرزندان و بستگان خود شما حزب اللهی ها هر منکر ی را مرتکب می شوند .
در پروژه مشترک سپاه و دادستانی تا کنون 8 مدل  اینستا گرام دستگیر شده اند 
elham8

اگر انصاف داشته باشیم و به کوری جشم آبجی زینب ها ، زن ایرانی از زیباترین زنان دنیاست . این خانم زیبا رو ” الهام عرب  ” مدل ایرانی است 

 

ماجرا از آنجا آغاز شد که در سال 1394 ، یکی از برنامه های پر بیننده صدا و سیما  بنام ” ماه عسل ” به  مدیریت احسان علیخانی ، یکی از زنان موفق ایرانی به نام ” الهام عرب ” را به برنامه خود دعوت کرد و این مدل مد ایرانی را که در داخل کشور زندگی می کرد از آنچه معروف بود باز معروفتر کرد . این بانوی زیبا روی ایرانی ، که نشان دادکه زن ایرانی قابلیت تبدیل شدن به ، زنانی بسیار ظریف ، زیبا و با احساس را دارند و با الگوهای حکومتی از زن که از زن ایرانی موجودی سیاه پوش و چما ق بدست می سازد ، بسار تفاوت دارد ، مورد کینه و نفرت رهبران  حکومتی قرار گرفت و دادستانی وی را احضار کرده و در ویدیویی که می بینید ، این  انسان ظریف و زیبا را وادار کردند که از مدل بودن و زیبا بودن و مورد توجه قرار گرفتن که از خصوصیات انسانی هر زن می باشد اظهار پشیمانی کند ، رهبران خرفت و بیمار حکومت اسلامی نمی بینند که وقتی امکان های طبیعی و قانونی  زنان را برای مورد توجه قرار گرفتن و نشان دادن زیبایی های خود را می بندند ،  انسانها را به فکر استفاده از راههای غیر عادی و افراطی  می اندازند ، هیچ فکر کرده اید که چرا سن فحشا در ایران به 13و 14 سال رسیده است ؟ هیچ فکر کرده اید که چرا تعداد رانندگان مست در ایران از همه کشورهای دیگر بیشتر است ؟ هیچ فکر کردید چرا هنرپیشه زیبا و با استعداد ایرانی خانم ” گلشیفته فراهانی ” بعد از رها شدن از قفسی که شما برایش ساخته بودید و باید بدروغ رفتاری می کرد که اعتقادی به آن نداشت وبه خارج آمدن ، به نحو افراطی به نمایش زیبایی های زنانه خود روی آورد ؟ شما برای ایران و ایرانی قفسی می سازید که به هر شکل به فکر رهایی از آن است .

elham 5

تاج افتخار ریبایی بر سر بانوی پر افتخار آریایی ، همه آبجی زینب ها فدای توشوند 

 اکنون خانم “عرب ” را به اظهار ندامت و پشیمانی مجبور کردید ، و همه می دانیم که ابراز پشیمانی ” الهام ” از سر نا چاری است وی نیز ممکن است  فردا روزی که از ایران خارج می شود همان  بر خورد ” گلشیفته” را در نمایش خود در  پیش بگیرد ؟

elham4

از طرف دیگر نگاهی به تصاویر بستگان حز ب اللهی های رده بالا در اینترنت  بیندازید ، به عکس های خانم “هاجر صفوی ” از بستگان مشاور نظامی رهبرتان ” رحیم صفوی ” در شبکه های اجتماعی که در معرض دید همگان است نگاه کنید ، با هفت قلم آرایش مانند  خود را مانند باربی درست کرده و از شما هم نمی ترسد  چرا وی را احضار نمی کنید ، حزب اللهی ها از هفت دولت آزادند ؟ سنگ را بسته و سگ را رها کرده اید ؟ معلم اخلاق شده اید و فرزندان و بستگان خود شما حزب اللهی ها هر منکر ی را مرتکب می شوند . مگر نوه آن آیت الله نبود که مست و لایعقل در آغوش دوست دختر خود تصادف کرد و به بهشت برین پیوست ، شرم کردن  البته صفتی  والایی  است که شما حزب اللهی ها از آن  بی بهره هستید .

elham7

 

«خواهران حزب الله «هم چون به خلوت می روند آن کار دیگر می کنند

 

text3

البته این باربی ، خانم هاجر صفوی است که زور دادستان به ایشان نمی رسد 

Tagged as: , , , , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: