سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

” خامنه ای ” ، با ” انتخاب جنتی ” ، نشان داد که بر سر نیزه نشسته است ..

parcham2

به وبلاگ کاوه فرزند ملت خوش آمدید 

. اگر هر حزب اللهی شکست خورده  بعد از انتخابات گفت که به رای مردم احترام می گذارد ، به این خاطر بود که می دانست آقا و سپاه ، مثل شمشیر ذوالفقار آن بالا ایستاده اند و با فوتی این همه رای مردم را باطل می کنند و گرنه حز ب ا للهی چه می داند احترام به رای مردم چیست ؟
alandgoo

در بازنشر صدای “کاوه فرزند ملت ” ما را یاری دهید .

telegram-pic-150x150

 در ایران اسلامی  اتفاقات عجیب بسیار می افتد ، از جمله  اینکه  “جنتی ” نفر آخر انتخاب مردم به نفر اول انتخاب رهبر بدل می شود  ممکنست بگویند که جنتی در ساز و کار رقابتی تنگاتنگ با دو نامزد دیگر به این سمت انتخاب شد اما کیست که نداند که این دموکراسی اسلامی  ازهمان  رد صلاحیت های فله ای  و تهدید اصلاح طلبان به شکستن گردنشان شروع شده بود و بعد هم که مردم به نورچشمی های” رهبری ” رای ندادند  رفسنجانی ” را با عربده کشی های مداحان و تهدید های حسین شریعتمداری  چنان ترسانددند که پیر مرد بیچا ره نه تنها از   امکان ریاست بر مجلس خبر گان که بزودی عطای فعالیت سیاسی در حکومت اسلامی را به لقایش بخشیده و خانه نشین خواهد شد .یا  احتمالا از تعداد 88 نفر نماینده خبر گان به حدود 50 نفر از خودی های  انها گفته اند که نظر آقا بر ” جنتی ” است  و آن  مفلوکان بی اختیار و ترسوو احتمالا سودجو  ، به جنتی رای داده اند و بقیه  بی خبر هم  به امینی و شاهرودی رای داده و  و به این شکل تنور انتخاب رییس خبرگان  را  نیز گرم نگاه داشته اند . در چنین زمینه ای سخن کفتن از ساز و کار های دمکراتیک بیشتر به شوخی شبیه است . البته در دنیای آزاد هم  گاها  با چنین مواردی روبرو هستیم  که خواست و رای مردم در تضاد با رای مجلس نمایندگان و نخست وزیر و حتی رییس جمهور قرار می گیرد . در همین روزها در فرانسه ، اکثریت مردم مخالف تصویب قانون ضد مردمی کار هستند ، تظاهرات می کنند ، زخمی میشوند و به زندان می روند اما ” اولان ” رییس جمهور فرانسه و وزیر کار دولت ، در مقابل خواست بحق مردم ایستاده اند . بنظر میرسد نهایتا هم این قانون تصویب خواهد شد .

می خواهم بگویم اینکه نفر آخر لیست انتخاب مردم ، رییس مجلس می شود ، و گاها ساز و کار های دموکراتیک رو در روی خواست مردم واقعی و واقعا زنده یعنی رای گویا قرار می گیرند ، ممکنست در هر کشور دیگری نیز اتفاق بیفتد ، اما باید توجه کرد که  فرق بسیار است  میان دو بیمار تبدار که تب یکی از آنها ناشی از سل کشنده و مادام العمرو همیشه تب دار است و آن دیگرتبداری  که در سراسر عمرش بندرت بیمار می شده است   .

نفر اول شدن جنتی ، نمونه ای از مثنوی هفتاد من حضور دائمی یک فرد غیر مسئول بنام خامنه ای  در مقابل قانون و رای مردم است ، شمشیر خامنه ای در هر جا و هر لحظه از تمایل دو همسر به بچه دار شدن ، قانون مطبوعات ، رسیدگی دادگاهها به اختلاسها ، بررسی بورسهای تحصیلی ، پرونده هسته ای  ، برای بلند شدن و قطع تمایل و رای مردم آماده به حمله است . اینا ن حفظ حکومت و قدرت روحانیون را بر همه چیز از رای مردم گرفته تا حفظ مملکت ترجیح می دهند .

اصلاح طلبان که سعی کردند در مبارزات انتخاباتی و  با مانور های سیاسی اثبات کنند  رای مردم در مقابل خواست بیت و سپاه است حالا می بینند که گرایش روبرو و خصم آنان نه تنها از این رو در رویی هراسان نیست که با انتخاب کردن جنتی می  خواهد بگوید : رو در روی رای مردم می ایستیم و به این کار افتخار می کنیم . اگر هر حزب اللهی شکست خورده  بعد از انتخابات گفت که به رای مردم احترام می گذارد ، به این خاطر بود که می دانست آقا و سپاه ، مثل شمشیر ذوالفقار آن بالا ایستاده اند و با فوتی این همه رای مردم را باطل می کنند و گرنه حز با للهی چه می داند احترام به رای مردم چیست ؟ نوع عراقی همین حزب اللهی ها را در تسخیر و تمسخر مجلس و رای مردم  وقتی که کار بر دلخواهشان نچر خد دیدیم

دو اهرم اصلی قدرت  در ایران یعنی سپاه و بیت ، هیچ ترسی از اینکه به انها انگ مخالفتشان با رای مردم بخصوص اقشار مرفه و متوسط بخورد ندارند ، اگر آنها تا کنون فقط روشنفکران و دانشجویان و کارمندان را در  مقیاسی محدود دستگیر می کردند اکنون مجبور هستند در مقابل رای میلیونها مردمی که برای ایجاد تغییر و برای آخرین بار ها به پای صندوق های رای می روند بایستند ، و این خود جرقه ای برای روشن شدن آتش های بعدی است این  اقدامات بسته شدن نطفه آتش در خیمه گاه ولایت است .

 مردم رای می دهند چون فکر می کنند با رای  دادنشان ایران سوریه نمی شود ، فکر می کنند با آخوند و سپاهی هر چه هم  بد باشند باید قدرت را تقسیم کرد ، غافل از آنکه رهبران حکومت به فکر تقسیم قدرت با مردم نیستند آنها تمام قدرت را بی کم و کاست می خواهند ، آنها از اینکه ایران سوریه شود ابایی ندارند ، مگر ” اسد ” که  اینان در سوریه از وی حمایت می کنند ، مملکت خود را برای حفظ قدرت به این وضع دهشتناک نینداخت ؟ اینها هم در این مورد دست کمی از ” بشار اسد ” ندارند . امید مردم ایران ازاینکه رهبران حکومت اسلامی حد اقل به خیر خود بیندیشند عبث است ، اینان مملکت را همراه با خود   به مرگ و نیستی و نابودی خواهند کشاند ، اینان حتی حاضر نیستند به سرنیزه تکیه کنند ،  اینان سیاست نشستن بر سر نیزه را انتخاب کرده اند و لاجرم پاره پاره خواهند شد .

*********************************************************************

پیامد های انتخابات هفتم اسفند : در گرفتن آتش در خیمه گاه ولایت

Tagged as: , , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: