سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

ویدیوی کامل از در گیری در حوزه علمیه !!! کمالیه خرم اباد لرستان

 

parcham2

به وبلاگ کاوه فرزند ملت خوش آمدید 

اقا که چه عرض کنم همان کلمه برادر زیبنده اینهاست ، خلاصه برادر ” الله کرم ” به نقد وبررسی چماقی  دیدار   ” خانم فائزه رفسنجانی ” با ” جامعه بهاییان” به خرم اباد رفته بوده است .و آنجا مجلس را با کمک چماقدارن حزب اللهی به خون کشیده است . واقعا که این رفتار و این بر خوردها زیبنده هواداران حکومت اسلامی است و دیگر بس . خوشبختانه خودشان دارند تیشه به ریشه خودشان می زنند . تا باد چنین بادا. به نقل خبر از  BBC PERSIAN  توجه نمایید .

خبرگزاری ایلنا به نقل از یک شاهد عینی نوشته است که در درگیری‌ در سخنرانی حسین الله کرم در حوزه علمیه خرم آباد پنج نفر از طلبه‌ها زخمی شده‌اند.

به گفته این شاهد عینی بنا بوده روز چهارشنبه در حوزه علمیه کمالیه خرم آباد مراسمی برای بزرگداشت ایرانیان کشته شده در سوریه برگزار شود “اما متاسفانه برگزار کنندگان، موضوع را تغییر دادند”.

روزنامه وقایع اتفاقیه نوشته که حسین الله‌کرم در این مراسم به انتقاد از دیدار فائزه هاشمی با فریبا کمال آبادی، از مدیران جامعه بهایی می‌پردازد و پس از آن یکی از همراهان آقای الله‌کرم به اکبر هاشمی رفسنجانی و خانواده‌اش ناسزا می‌گوید که همین باعث درگیری می‌شود.

طلبه‌ای که بدون افشای هویتش با ایلنا مصاحبه کرده گفته است “برخی افراد فحاشی ناموسی و هتاکی بی‌شرمانه نسبت به مادر، همسر و فرزند” آقای هاشمی رفسنجانی کرده‌اند و پس از اعتراض طلبه‌ها “شعار مرگ بر سازشکار سر دادند و اقدام به شکستن شیشه‌های حوزه علمیه کردند.”

مرتضی کشکولی، فرمانده سپاه لرستان، عضویت مهاجمان در بسیج را رد کرده است.

منابع مختلف نوشته‌اند کسانی که به طلبه‌ها حمله کرده بودند حدود یک ماه پیش در اعتراض به سخنرانی فائزه هاشمی در خرم آباد تجمع کرده بودند.

طلبه‌ای که با ایلنا مصاحبه کرده درباره عاملان درگیری گفته: “قصد متهم کردن هیچ نهادی را نداریم اما با توجه به اینکه این افراد از سوی برگزار کنندگان مراسم دعوت شده و همراه خود نیز وسایلی از قبیل شوکر، باتوم و گاز اشک آور داشتند، آن نهادهای مشخص باید از این افراد و چنین حرکاتی اعلام برائت کنند.”

حسین الله‌کرم، که درگیری خرم آباد در حاشیه سخنرانی او اتفاق افتاده، از موسسان انصار حزب‌الله است.

**********************************************************************

مردم ایران برای » اصلاح طلبان » اشکی نخواهند ریخت !!

چند دلیل از میان هزاران دلیل که تمدن اسلامی تمدنی نه در حال احیاءکه در حال زوال است .

ایرانیان تا کی اجازه می دهید این فاسدان حزب اللهی بر شما حکومت کنند !! + صدا

Tagged as: , , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: