سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

خطبه عصر اربعین مردم بی خانمان شهرک زیتون و افیون بودن دین حکومتی

 

parcham2

به وبلاگ » کاوه فرزند ملت » خوش آمدید 

      مبارزه با دستگاه حکومتی دین الزاما به معنای  ضدیت با دین نیست        
alandgoo                                         

در ویدیویی که می بینید ، مالکان بیش از 120 واحد مسکونی و تجاری  شهرک زیتون ، بعد از اینکه  صبح همانروز ، بولدوزرهای شهرداری خانه هایشان را بر سرشان خراب کرده اند ، به گریه و زاری بدرگاه پروردگار روی آورده و با یاد آوری اینکه این واقعه درست در روز اربعین که بنا به احادیث شیعه ، چهلم کشته شدن امام سوم شیعیان بدست  است ،  مظلومیت خود  رادرمقابل  حکومت اسلامی و ظلمی که بر آ نان رفته است ، را فریاد می کنند  . حکومتی ها می گویند که این شهرک در محلی ساخته شده است که حریم کاربری ندارد و باید تخریب شود . اما اهالی تمامی هزینه خرید زمین را داشته  و همه دارای سند هستند .

حکومت اسلامی ، از عجیبترین نظام های سیاسی موجود در جهان است . خودی ها و نور چشمی ها مانند برادران لاریجانی که قاضی القضات اشان برای بهره بردن از سود بانکی که خود اینان به آن “ربا ” می گویند و به حسابهای دولتی تعلق نمی گیرد ، دهها حساب شخصی غیر قابل کنترل باز می کند ، قالیباف به نور چشمی ها ده ها ملک مرغوب اعطا می کند و برادر زمین خوار قاضی القضات ، دهها هکتار زمین در ورامین غصب می کند ، و آن قاری فاسد و همه و همه و نمونه هایی از این دست از حسابرسی و مجاذات معاف هستند ، ماموران سر کوبگر شهرداری خانه های تعدادی کارمند و مردم بی پناه را بر سرشان خراب می کنند . ساعت 4 صبج می آیند ، در تاریکی شب حمله می کنند ، تو گویی که قوم مغول به این مردم حمله کرده است . آنان را خونین و مالین کرده و خبرها  حاکی از کشته شدن بکی از ساکنین که از هست و نیست خود دفاع کرده است ، می باشد .

چرا این حکومت برای اعمال قا نون در مورد سعید مرتضوی ، سعید طوسی ، برادران دزد لاریجانی ، روشن شدن زمین خواری قالیباف دست به اعمال زور نمی زند ؟ این است حکومت عدل اسلامی که وعده اش را دادید ؟ هر کس که زور دارد و ریش و پشم و آلوده به هزار تظاهر و ریا و همراه با آن  زمین خواری و کوه خواری و رشوه خواری را نیز در پرونده خود دارد ، مصون است و این مردم بی پناه ، باید خانه اشان بر سرشان خراب شود . این مردم و همه آنانی که از بیعدالتی های حکومت ظلم و جور شما بتنگ آمده اند ، خانه اتان را ، جمارانتان را بر سرتان خراب خواهند کرد . فرزندان و مردان و زنان  ایران زمین را در بیابانها و روستاها بی سر پناه و بی حق و حقوق رها کرده اید . ، این مردم از شما انتقام خواهند گرفت و روزی در دادگاه این مردم در مقابل ظلم و بیعدالتی هایتان جوابگو خواهید بود  .

اما براستی چرا این مردم که به بدترین ظلم گرفتار آمده اند به جای اینکه بر حاکم ستمگر بشورند ، آمده اندو عرض خود را به آ سمانها می برند ، چرا این مردم بجای اینکه ظلم را با مشت گره کرده و به اتش کشاندن لانه های تربیت کننده لات ها و چاقو کش های شهرداری که همان بسیجیان ملبس به یونیفرمهای ماموران شهرداری هستند پاسخ دهند به گریه و زاری که عین نا امیدی است روی آورده اند ؟

حکومت فراتراز دزدی و اختلاس و بالاکشیدن پول و اموال مردم توسط قرض الحسنه ها که عموما هم متعلق به حزب اللهی ها است ، فراتر از به فساد کشاندن نوجوانان تحت عنوان آموزش قرآن ، فراتر از حیف و میل اموال عمومی تحت عنوان سپردن طرحهای سازندگی بدستان نا کار آمد سپاهی ها ، کوشش دارد تا روحیه مردم را با آلوده کردن انان به خرافات نیز نابود کند.  آیا در هیچ کجای دنیا دیده اید که مالکان  بیش از صد واحد مسکونی در کنار خانه های ویران شده اشان ، بنشینند و دست به آسمان ببرند و ویران کنند گان خانه هایشان را نفرین کنند ؟ . این دین حکومتی و دستگاه فاسد و ظالم مجری آن با پراکندن تخم خرافات در میان مردم آنان چنین ضعیف و نالان کرده است . بحث بر سر اعتقادات دینی و مخالفت با دین نیست ، بحث بر سر دستگاه و دکانی است که با نام دین ساخته شده و از آن برای تهی کردن مردم از روح سلحشوری و روح ایستادگی در مقابل زور گویی های حکومت استفاده می شود . تولیدات فکری این دستگاه دینی تحت رهبری ” فقیه ” برای کار گر و زحمتکش و کارمند و همه آنانی که ” فقیه و گماشتگانش ” به آنان ظلم می کنند ، به مانند تریاک است و آنان را از میان تهی می کند و روح سلحشوری را از آنان می گیرد . دین حکومتی حکومت اسلامی افیون توده هاست . این مردم قبل از مبارزه با حکومت باید با خرافات آن به نبرد بر خیزند

 

************************************************************

بر خورد ماموران گشت سد معبر شهرداری با دستفروشان بعد از دستگیری + ویدیو 16+ ویدیو حاوی کلمات رکیک است .
بر خورد وحشیانه و خشن آخوند معلم با دا نش آموزان + ویدیو
زورگویی ما موران به یک هم وطن و درگیر شدن مردم با آنان + ;ویدیو

Tagged as: , , , ,

Categorised in: فرهنگ ، تاریخ و جامعه, سیاست

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: