سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

“جلاد ننگت باد” بسیجیان و سپاهیان فریب خورده هموطنان خود را سرکوب نکنید .

ماشین سرکوب نظام جهنمی ولایت فقیه برای قلع و قمع مبارزان راه آازادی ایران به راه افتاده است . بخشی از هموطنان فریب خورده گرد آمده به زروزوروتزویر در مراکزبسیج و سپاه بر روی مردم به جان آمده از ستم نظام اهریمن تیغ می کشند . باید به اینان گفت که ای برادران فریب خورده آگاه باشید که عمر این نظام اهریمنی بدرازا نمی کشد وملاها و رهبران ج.ا. با کیف های پر از پول و اموال به غارت رفته از اموال مردم به آغوش ارباب های خود فرار خواهند کرد و این شمایان هستید که در فردای ایران آزاد باید جوابگوی جنایاتی باشید که اکنون به دستور سران ج.ا. مرتک می شوید و شرم ابدی را برای خود و خانواده های خود می خرید . به عاقبت دیکتاتور های سرنگون شده نگاه کنید ، آیا ندیدید که سرکوبگران نظام هیتلری تا امروزهم دچار مجاذات های بین المللی هستند ؟ ایا نمی بینید که بر سر قذافی و صدام حسین چه آمد و آن دیکتاتور ها با سرکوب مردم خود کشورهای خود را آماده مداخله خارجی ها کرده و آن سرزمین ها اکنون اسیر جنگ داخلی وتجزیه و تخریب همه زیر دستاوردهای مدنی هستند .

بسیاری از شما ها شناسایی شده اید ، مراکز سرکوبتان برای مبارزان را آزادی لو رفته است ، نظامی که نتوانست دانشمندان اتمی خود را از ترور برهاند ، قطعا نخواهد توانست شما را از آتش خشم مردم در امان نگهدارد .

این نظام بنا بر ماهیت خود امکان آشتی با مردم و بوجود آوردن نظامی سیاسی – اجتماعی عدالت محور ندارد ، این نظام بنا برماهیت ضد مردمی بودن متحدان خود را در لبنان و سوریه و آنطرف مرزها می جوید و همه سرمایه های مملکت را برای خریدن بدترین و عقب مانده ترین نیروهای اجتماعی در آن کشور ها در آن مناطق صرف می کند و امروز ایران و هموطنان شما دچار یکی از فقرو محنت زده ترین نظام های سیاسی حاکم بر جهان هستند . امروز مردم معترض برای فریاد کشیدن بر علیه نظام پر ازفساد سیاسی واقتصادی که مشتی بنام اصولگرا و مشتی با نام اصلاح طلب از سردمداران آن هستند بپا خواسته اند ، به فریاد های آنان به ضجه های انان توجه کنید ، بشنوید ، انان جز حق خود هیچ چیز را طلب نمی کنند چرا بر سرآنان می کوبید ، دستگیرشان می کنید و آنان را به شکنجه گاهها تحویل می دهید ؟.

در فردای ایران خجل و شرمنده خواهید بود ، افتاب عمر این نظام بر لب بام است ، خود را به این نظام نفروشید ، روحانی این شیاد دورو و مزور از رشد بالای اقتصادی حرف می زند ، باید به اوگفت : ای مزور 5% رشد اقتصادی باید بدنبال خود 12.5% بالارفتن در آمد ملی را بدنبال داشته باشد ، اما چرا سفره مردم روز بروز خالی تر می شود وگرد فقر و گرسنگی برچهره هموطنانمان بیشتر و بیشتر نمایان می شود .

بسیجیان وسپاهیان و نیروهای انتظامی شما نیز خود از زخم خوردگان این نظام اهریمنی هستید  خود شما نیز با فقر و درآمد ناکافی سر می کنید ، نان خود را در خون مردم نزنید  ، می دانید هر زن و مرد آزادی خواه راکه امروز دستگیر کرده اید ، در همین لحظات در شکنجه گاهها برسرشان چه می اید ؟ آیا می توانید سرآرام بر بالین بگذارید ؟

 

 

Tagged as: , , , , , , , , , , , , ,

Categorised in: فرهنگ ، تاریخ و جامعه, تحلیل سیاسی هفته, سیاست

1 Response »

  1. نظامی داعشی…ننگت باد ننگت باد

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: