سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

سقوط هواپیمای 707″ نه یک حادثه که کشتاردسته جمعی فرماندهان اطلاعاتی نهاجابود. با جمهوری نفرین شده اسلامی همکاری نکنید

 گر سنگ از این حدیث بنالد عجب مدار

این فرزندان قهرمان ملت ایران هستند که اسیر دست طرحهای ماجراجویانه ” خامنه ای  جنایتکار ”  به کام مرگ می روند 

This slideshow requires JavaScript.

 

بدلائل زیر این سقوط دهشتناک سئوال برانگیز است :

  • چرا از سوی سازمان هواپیمایی کشوری این یک ” هواپیما قرقیزی ” اعلام شد و تنها بعد از تکذیب ” فرودگاه مناس بیشکک ” ،و بالاخره  ارتش اعلام نمود که هواپیمای سانحه دیده متعلق به پشتیبانی ترابری نیروی هوایی ارتش (ساها) هست
 • با نگاهی به رسته و درجه نظامی افسران عالیرتبه و جزء کشته شده در حادثه بازهم موضوع پیجیده تر می شود . 

– سرتیپ دوم غفور قجاوند جانشین قرارگاه کمیته اقدام مشترک آجا، 

– سرهنگ جواد سلیمانی فرمانده حفاظت اطلاعات پشتیبانی مرکز نهاجا (دوشان تپه) 

– سرهنگ محمدباقر ندری جمعی آجودانی نیروی هوایی، 

– سرهنگ محمد عبدلی، جمعی حفاظت اطلاعات نهاجا، 

– سرهنگ دوم عزیز علیزاده جمعی مرکز آموزش زبان نهاجا، 

– سروان داود ذوالفقاری جمعی دژبان نهاجا، 

– سروان علی افروغ امنیت پرواز نهاجا، 

– ستوانیکم محمدرضا طاهری، 

– ستوانیکم مصطفی محمودی و 

– ستوانیکم سعید قاسمی جمعی گروه ضربت نهاجا، 

– ستوانیکم جواد مرادی 

– ستوانیکم حمیدرضا لطفیان جمعی کمیته اقدام مشترک آجا 

و همچنین کارمند فریدون شیخی جمعی حفاظت اطلاعات ارتش ازجمله افرادی بوده‌اند که در این سانحه کشته‌شده‌اند. 

– سرهنگ فرشاد مهدوی قلعه جانشین پایگاه یکم شکاری تهران نیز مجروح شده است که حال وی وخیم گزارش‌  شده است .

عموم افسران کشته شده جمعی حفاظت اطلاعات و گروه ضربت نیروی هوایی بوده اند ، هیچ عقل سلیمی نمی پذیرد این تعداد از افسران اطلاعات نیروی هوایی برای انتقال گوشت به قرقیزستان رفته باشند ، قدر مسلم   اینستکه ج.ا. نیز در این حادثه ، حقیقت را از ملت ایران مخفی می کند . در ویدیویی که می بینیدسخنگوی ارتش سرنشینان هواپیما را مهندسان  و تیم پرواز اعلام کرده و از حضور مقامات اطلاعاتی نیروی هوایی و گروه ضربت این نیرو صحبتی بمیان نمی آورد 

 

 • خلبان هواپیما سرتیپ دوم غفور قجاوند جانشین قرارگاه کمیته اقدام مشترک آجا اعلام شده است وی تا سه ماه پیش فرمانده تیپ پشتیبانی شهید لشکری بوده تا زمان حادثه جانشین قرار گاه کمیته اقدام مشترک ” آجا ” و یا همان گروه ضربت نیروی هوایی بوده   چنین فرمانده مهم اطلاعاتی نظامی چرا  باید برای آوردن گوشت به قرقیزستان رفته باشد ؟ خود ابله هستند و مردم را مانند خود حساب کرده و با تلنبار کردن مقداری لاشه گوسفند می خواهند به مردم بقبولانند که بار هواپیما گوشت بوده است ، در حالیکه اگر 20 تن گوشت بار هواپیما بود  و در آتش می سوخت باید مدتها بوی گوشت سوخته شده فضای منطقه را فرا می گرفت .
 • چگونه ممکنست یک خلبان با تجربه نیروی هوایی که خود ایرانی هم هست ، بجای فرود در” فرود گاه پیام ” در فرودگاه فتح کرج ” قصد بزمین نشستن داشته باشد ، شاید اگراین اشتباه به  یک خلبان غیر ایرانی که منطقه و فرودگاهها را نمی شناسد نسبت داده می شد ، قابل تامل بود ، اما وقتی چنین اشتباه فا حشی به یک خلبان مجرب نسبت داده می شود جای شک و تردید است که چنین ادعایی واقعی باشد .
 • ممکنست در هواپیما ، محموله ای بوده باشد که می بایست به ” سپاه ” تحویل داده می شده است و خلبان موظف بوده در فرودگاه ” فتح ” بزمین بنشیند وو باور داشته اند که خلبان خواهد توانست در ” باند 1300 متری ” فرودگاه هواپیما را کنترل نماید . مگر همین اقایان سپاهی در زمان جنگ با باصطلاح ” توکل بخدا ” هزاران جوان بسیجی را به کشتن نمی دادند ؟

آیا فرماندهان سپاه به عمد و برای گرفتن زهر چشم و گرفتن کنترل کامل نیروی هوایی و از روی عمد این تعداد از افسران نیروی هوایی را به کشتن داده اند؟ ، در یکی از مصاحبه هایی که از صدا وسیما پخش شد یکی از شاهدان حادثه می گفت که بچشم خود دیده است که از یکی از موتورهای هواپیما قبل از سقوط دود بلند می شده و بنابراین می توان گفت هواپیما قبل از سقوط دچار حادثه شده بوده است  سخنگوی ارتش نیز از فرود اضطراری می گوید اما تمامی  اعلامیه های بعدی از فرود اشتباهی حرف زده اند ! که ادعای سخیفی است .” این حادثه چه بوده ؟ آیا این افسران اطلاعاتی داشته اند که همه اشان را به بهانه ای در یک هواپیما جمع آورده و به کشتن داده اند ؟  چرا های بسیاری در این حادثه وجود دارد که گذر زمان بر آن روشنی خواهد انداخت .بعنوان نمونه  امروز روشن شده که  زمانی که نیروهای آمریکایی  در زمان جنگ  به ” ایرباس مسافری” شلیک و موجب سقوط و کشته شدن همه مسافران آن شدند ، یک جت جنگنده   اف 14 در سایه ” ایرباس ” در حال پرواز بوده است و موجب شلیک از عرشه ناوگان دریایی یو اس اس وینسنس شده است ، آن حقیقت امروز روشن شده سالها بعد نیز حقیقت این سقوط نیز روشن خواهد شد  و جرمی بر جرمهای رهبران جنایتکار ج.ا. افزوده خواهد شد .

 

 

 

1 Response »

 1. آخه جمهوری دیکتاتوری کی به مردم راست گفته که این دفعه دومش باشه.
  همش دزدی و دروغ و ربع و وحشت برای مردم.
  اون دسته که راه چاپیدن رو خوب بلدن هم اصلا مردم دیگه ارزشی براشون ندارن

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: