سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

مردم ، به شکل میلیونی با معترضین همراهی کنید ! ایران را از خطر جنگ داخلی نجات دهید !

 

3POLIS

 

 سیاستهای ” خامنه ای ” ایران به ورطه ” جنگ داخلی” خواهد کشاند ، حضوراعتراضی و  میلیونی مردم رژیم را  به عقب نشینی وا می دارد .

 

” ج.ا.” بخواهد یا نخواهد اعتراض های به حق فقیرترین اقشار مردم ادامه پیدا خواهد کرد ، اقشار مرفه و نیمه مرفه بخواهند ، یا نخواهند ، دستگاه جهنمی سرکوب “ج.ا.” به کشتار بیرحمانه معترضان با شدت و حدت هر چه تمامتر ادامه خواهد داد. در طول ده روز اعتراضات که فقط در چند روز اول آن با اعتراض های گسترده مردم فقیر و بجان آمده روبرو بوده ایم بگفته ” محمد صادق کولیوند ” نماینده کرج و اشتهارد در مجلس اسلامی ، در 719 نقطه کشور حرکات اعتراضی صورت گرفته است ، عبدالله گنجی، دبیر مسئول روزنامه “جوان”، وابسته به سپاه پاسداران، هم در سرمقاله روز شنبه ۹ آذر این روزنامه بدون نام‌بردن از منابع اطلاعاتی خود نوشت، در بیش از ۱۰ شهر “جنگ مسلحانه” رخ داده است. به گفته او، معترضان در شهرهای گوناگون “برای بیرون کشیدن سلاح” به ۸۰ مرکز نظامی و انتظامی حمله کرده‌اند و “بخشی از تلفات انسانی در چنین مکان‌هایی بوده است”. بنابر آمار تایید شده کشته شدگان در این حوادث بیش از 200 نفر و آمار تایید نشده خبر از کشته شدن بیش از 400 نفر ، دستگیری 7000 نفر و زخمی شدن صدها نفردارد ، آمار کشته شدگان در مقایسه با عراق ، کشوری که در استانه از هم پاشیده شدن است ،چند ده برابر است . در نظر بیاورید که تعداد کشته شده ها در دو ماه اعتراضات در عراق 323 نفر بوده است ، واین مقایسه آماری نشان می دهد که سرکوب مخالفان در ایران بسیار خشن تر و بیرحمانه تر از عراق در حال تجزیه بوده است .

یک هفته بعد از اعلام گران شدن بنزین ، به گفته ” رحیم زارع ” سخنگوی “کمیسیون حمایت ازتولید ملی ” در نشست علنی مجلس اسلامی ، قیمت واحدهای کرایه حمل بار 100% افزایش داشته است ، قیمت تاکسی های درون و برون شهری 30% ، انواع کودهای شیمیایی 25%، گوجه فرنگی 700% ، گاز مایع 40% ، قیمت ماهی 25% ، برنج وارداتی 25% و مرغ و تخم مرغ 25% افزایش قیمت داشته و هرکیلو آرد 1300 تومان گران شده و داروها بازهم گرانتر و کمیابتر شده اند . این واقعیتهای میدانی نا کار آمدی دولت بی اختیار حسن روحانی و نظام تحت رهبری ” خامنه ای ” را نشان می دهد که گفته بودند افزایش قیمت بنزین تاثیر چندانی بر افزایش هزینه های زندگی نخواهد داشت ! درست در چنین بحبوحه ای ” رییس جمهور منتخب نظام” ، حسن روحانی ” به مانند دلقک سیرک و در برنامه ای تلویزیونی ، وقیحانه و چند باز قهقه های کریه سر داده و می گوید که وی نیز خبر افزایش قیمت بنزین را از رسانه ها شنیده ، قهقه های احمقانه وی مانند ناقوس عفریت مرگ در فضای کشوری که فقط در یک هفته چند صد کشته و زخمی و آتش سوزی های مهیب و تخریب داشته است ، روح و روان مردم و خانواده های داغدار را آزار داد .

از سوی دیگر، دولت با کسری بودجه 300 هزار میلیارد تومانی  روبرواست و قرار بوده است که آن 150 هزار میلیارد تومان نیز از محل مالیاتها تامین شود و این در حالیستکه ، دولت نا کار آمد نظام ورشکسته اسلامی مدتها است که از تامین بودجه فعالیتهای عمرانی که خود موجد کار و اشتغال و تولید است ، ناتوان بوده و این سئوال پیش می اید که اگر تولید و کار و اشتغال رو به تعطیلی است ، دولت روحانی قصد دارد از کدام محل آن درآمد 150 هزار میلیارد تومانی را تامین نماید ؟

اینها همه علائم یک دولت فرومانده که در کشوری مانند ایران میتواند منبع اصلی و زمینه ساز جنگ داخلی باشد است و در این باره چند سال پیش نوشته بودیم .

در این باره بخوانید 

افق جنگ داخلی در ایران . آیا اجتناب از آن دیر شده است و ایران به سرنوشت عراق و سوریه و لیبی ، دچار خواهد شد .

ورشکستگی صندوقهای بازنشستگی بار اصلی تامین حقوق کارمندان و بازنشستگان را بر دوش دولت می گذارد و این در حالیستکه منابع دلاری ناشی از فروش نفت ، یعنی یگانه منبع در آمد دولت تقریبا به صفر رسیده و بنظر میرسد که دولت برای تامین نیازهای ریالی خود به چاپ دیوانه وار اسکناس دست بزند که این سیاست ، نظام اسلامی و ساختار اقتصادی را با ” ابر تورم ” روبرو می کند که همراه با خود تعطیلی کامل هر گونه فعالیت تولیدی ( تولید کننده نمی داند با چه قیمتی خواهد فروخت که بتواند برای تولید خود برنامه ریزی نماید )  را به همراه خواهد آورد و این خود به بیکاری و فلاکت دامن خواهد زد . این فلاکت اقتصادی در زمینه بر خورداری عوامل سطح بالای حکومتی از زندگی لوکس و پرتجمل ( روحانی در کاخی در ولنجک ، ولایتی در کاخ دیگر و اغلب وزرا در کاخهای سربفلک کشیده در لواسان ” زندگی می کنند ) ، به خشم حداقل 14 میلیون حاشیه نشین شهری دامن زده و به قول یک جامعه شناس حکومتی بزودی با تهاجم گسترده گرسنگان به مناطق مرفه نشین شهری رو برو خواهیم بود .

در این باره بیشتر بدانید

بزودی سیل دهها میلیون گرسنۀ ایرانی همه چیز را ویران می‌کند

بعد از سرکوب حرکات اعتراضی دی ماه 1396 گفته بودیم که آن حرکات سرکوب شد ، اما بغض معترضین و گرسنگان به مانند آتش زیر خاکستر است و بزودی سربر خواهد کشید و دیدیم که بسیار زود و کمتر از دوسال آن آتش نهفته شعله کشید و رژیم را با چنان بحرانی روبرو کرد که سرکردگان نظام از این اعتراضات با عناوینی مانند  ” جنگ جهانی ” ، ” ” شورش های شهری ” و عملیاتی فراتر از ” کربلای2 ” نام می برند . شکی نیست که مقامات امنیتی برای حلب حمایت جامعه ، سعی دارند  خشونت بکار گرفته شده از سوی معترضین را چند برابر نشان دهند تا جامعه را از همراه شدن با کسانی که در اعتراضات شرکت کرده و می کنند باز دارند و ما بر آن هستیم که نشان دهیم که اتفاقا بر عکس ، عدم همراهی مردم با معترضین است که ایران را بسوی جنگ داخلی سوق خواهد داد ! از هم اکنون اخبار انتقام گیری از بسیجی ها و پاسداران شرکت کننده در اعتراضات در حال بگوش میرسد ، بزودی حمله به خانه های پاسداران و اعضای بسیج و آخوندها چه بیگناه و یا تقصیر کار شروع خواهد شد ، این خشونت ها را نمی توان فرونشاند ، خشونتی که رژیم خود به مردم تحمیل خواهد کرد ! ایا اینها همه علائم در افتادن کشور به آستانه جنگ داخلی نیست ؟

 در این باره بیشتر بخوایند

نماینده مجلس: در ۷۱۹ نقطه از کشور شاهد شلوغی و اغتشاش بودیم

 

چرا عدم همراهی با معترضین ایران را با خطر جنگ داخلی روبرو خواهد کرد ؟

با توجه به فقر گسترده ، ابر تورمی که می آید وهمراه با خود به بیکاری و سقوط اقتصاد نیمه جان دامن میزند و سرکوب گسترده و دخالت همه جانبه بسیج که ” خامنه ای ” در سخنرانی اخیر خود آنانرا به احیای مدل کمیته های دوران مثلا طلایی امام ، فراخواند ، چه بخواهیم و یا خوشمان نیاید حرکتهای اعتراضی پراکنده ادامه پیدا کرده ودرست بدلیل پراکنده و نه سراسری بودن آن ، رژیم با قساوت تمام این حرکات را سرکوب خواهد کرد ، از یاد نبریم که هنوز در دونقطه پر تنش مرزی یعنی بلوچستان و خوزستان ، اینترنت وصل نشده و مشخص است که در آن دو استان حرکات اعتراضی و سرکوب های شدید ادامه داشته و دارد ، در ادامه چنین سرکوبهایی که قطعا با وقوع هر کدام از آنها ، خشم عمومی بیشتر و بیشتر خواهد شد ، فقط کافی است از کشورهای حاشیه خلیج فارس  ، مقداری اسلحه به داخل ایران قاچاق  شود که برای کشورهای رقیب ج.ا. کار مشکلی نیست ، کافیست جوانان خشمگین که خون همرزمان خود را بر روی سنگفرش می بینند ، به یک مرکز نظامی حمله کنند و مقداری اسلحه بدست بیاورند و این اقدام به الگویی برای سایر معترضین تبدیل شده وبسرعت تکرار خواهد شد . مخاطب گرامی اکنون که می دانیم بنا به دلایل بالا ادامه حرکات خشن بعد از قساوت بکار گرفته شده از سوی مردممعترض و گرسنه محتمل است ، اکنون که میدانیم ” خامنه ای ” و ” سپاه ” عزم جزم کرده اند که این نوع حرکات را درست بخاطر عدم همراهی میلیونی ، سرکوب کنند ، چرا نباید با حمایت میلیونی از حرکات اعتراضی رژیم را از کاربرد خشونت و در افکندن کشور به ورطه هولناک جنگ داخلی باز داشت  ؟.

تنها وقتی که ” جنگلها به حرکت در آیند ” رژیم توانایی به آتش کشیدن تک درختهای پراکنده را نخواهد داشت ، اقشار مرفه ، متوسط و نیمه مرفه فکر نکنند که رژیم همیشه توانایی سرکوب گرسنگان بجان آمده و خشمگین را خواهد داشت و این بخش از هموطنان با این نگرش در هراس از آشوب و هرج و مرج ، از پیوستن به اعتراضات خو داری کنند ، بر عکس اگر موج انسانهای حاشیه نشین بسوی مراکز شهرها و مناطق مرفه نشین به حرکت در آیند ، هیچ نیرویی حتی قساوت های بسیج و سپاه و گردانهای تشکیل شده از میان جانیان و جنایتکاران ،  قدرت بازداشتن آنان از حرکت را نخواهد داشت  و این اقشار نه تنها مال و دارایی و خانه و زندگی خود را در شورش گرسنگان از دست خواهند داد که در یک جنگ داخلی ، کشور و مام وطن و سرزمین پدری خود را هم از دست خواهند داد .

چه باید کرد :

با آمدن هماهنگ میلیونها معترض با خیابان و به شکل حتی ” تظاهرات سکوت ” رژیم امکان سرکوب تظاهرات میلیونی را نداشته و معترضین خشمگین و حاشیه نشینان شهری و گرسنگان نیز که همدردی اقشار متوسط و مرفه را با خود می بینند خود را همین مردم در یک جبهه  دیده و زمینه بیشتری برای عقب نشینی رژیم ، اصلاحات سیاسی و اقتصادی که الزاما باید به مالیات سپاری بیش از 50% از اقتصاد که در دست نهادها و بنیاد و سپاه است ، خلع بسیاری از روحانیون از مشاغل کلیدی ، رفع نظارت استصوابی ، خلع ” خامنه ای ” و زدودن لکه ننگی به نام ” ولایت فقیه ” از سپهر سیاسی ایران است منجر شود ، هر گونه عقب نشینی حکومت از مواضع کلیدی خود به صورت دومینو وار ادامه پیدا خواهد کرده ، زمینه سقوط نهایی ج.ا. و کم شدن  احتمال  در افتادن ” ایران ” مام وطن ما ، خانه پدری ما  به جنگ داخلی وبرادر کشی که قطعا به تجزیه ایران منجر خواهد شد ، فراهم خواهد شد . اگر امروز به خیابانها نیایید فردا دیر است ، کشورمان در استانه جنگ داخلی است .

Tagged as: , , , , , , ,

Categorised in: فرهنگ ، تاریخ و جامعه, سیاست

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: